قوانین و مقررات

مدل خاص مرسدس بنز 600 Pullman پس از بازسازی استاندارد کارخانه‌ای با تمام تجهیزات اصلی به فروش گذاشته شده است. 

مرسدس بنز 600 Pullman یکی از لوکس‌ترین خودروهای کلاسیک مرسدس بنز است و همان‌طور که همه می‌دانیم اهمیت بسیار زیادی دارد. این خودرو در دهه‌های 1960 و 1970 اتومبیل افراد مهم، ستارگان سینما و موسیقی، سیاستمداران و مدیران بود. 

مرسدس بنز 600 Pullman در دو نسخه‌ی دارای فاصله محوری کوتاه و بلند به تولید رسید که نسخه‌ی بلند آن دارای شش در بود. مرسدس بنز 600 Pullman بین سال‌های 1963 تا 1981 روی خط تولید قرار داشت و تعداد 2677 دستگاه از آن به تولید رسید. 

خاص‌ترین نسخه در بین مدل‌های این خودرو مرسدس بنز مدل 600 Landault است که تنها 59 دستگاه از آن به تولید رسید. نسخه‌ی Landault این خودرو یک مدل لیموزین بوده و یک دستگاه از آن در وب‌سایت Auto Leitner برای فروش گذاشته شده است. 

این مدل یک نسخه‌ی تولید سال 1975 است که در ظاهر بیرونی مانند دیگر 600 Pullman‌ به‌نظر می‌رسد. با کمی دقت در بدنه‌ی خودرو متوجه رنگ خاص سفید متالیک این خودرو خواهید شد که Perlmutt Weis نام دارد. این رنگ کاملا خاص بوده و در کاتالوگ‌های مرسدس بنز در آن زمان وجود نداشت. 

با ورود به کابین این 600 Pullman متوجه تغییرات بزرگی خواهید شد به‌طوری‌که امکانات 600 Pullman به اندازه‌ی یک میباخ مدرن هستند. در کابین خودرو همه چیز بازسازی شده است و بسیاری از قطعات از مرسدس میباخ 62 لیموزین به ارث رسیده‌اند. از بین این امکانات می‌توان به سقف پانوراما و نشان ‌هنده‌های روی سقف اشاره کرد. فهرست امکانات این خودرو آنقدر زیاد است که در یک مقاله نمی‌توان به تمام آن‌ها اشاره کرد. 

برخی از مهم‌ترین امکانات این مدل شامل صندلی‌های برقی با گرمکن و سردکن، سیستم تهویه مطبوع خودکار جلو و عقب مجزا، یخچال، نورپردازی داخلی، صفحه‌نمایش تاشونده‌ی بزرگ با قابلیت پخش DVD، سیستم صوتی دالبی، اتصال بلوتوث و دوربین دید جلو و عقب است.

تمامی این تغییرات در حالی اعمال شده‌اند که به کلاسیک بودن خودرو خدشه‌ای وارد نکنند و از این نظر سازنده کار خود را به خوبی انجام داده است. این مرسدس بنز قبلا در سال 2007 نیز توسط مرکز کلاسیک مرسدس بنز مورد بازسازی قرار گرفته بود. 

فرایند‌ی بازسازی این خودرو از سال 2007 آغاز شده و در کل 3/23 میلیون دلار هزینه در بر داشته است. برای اینکه کلاسیک بودن خودرو حفظ شود تمامی قطعات اصلی شامل موتور و جعبه‌دنده حفظ و نگه‌داری شده‌اند. 

در بخش پیشرانه شاهد استفاده از موتور 6/3 لیتری V8 در این خودرو هستیم که 247 اسب‌بخار قدرت دارد. این موتور به یک جعبه‌دنده 4 سرعته خودکار مجهز است. کارکرد این خودرو بسیار خاص تنها 1112 کیلومتر است و به قیمت 2/15 میلیون یورو (حدود 2/32 میلیون دلار) برای فروش گذاشته شده است.

 

منبع carscoops

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده