قوانین و مقررات

اپل 220 میلیون دلار برای مبارزه با ایدز به RED اهدا کرده است

تیم کوک در توییتر عنوان کرد که اپل از بدو تأسیس (RED) در سال 2006 تاکنون، 220 میلیون دلار برای مبارزه با ایدز به این سازمان اهدا کرده است.

به‌افتخار روز جهانی ایدز، تیم کوک در توییتر عنوان کرده که اپل 220 میلیون دلار به (RED) اهدا کرده است. به‌گفته‌ی تیم کوک، کار (RED) به این معنی است که ما می‌توانیم به نسلی عاری از ایدز بدل شویم.

سال گذشته اپل اعلام کرد که طی سال‌های گذشته 200 میلیون دلار به (RED) اهدا کرده است. این رقم اکنون به 220 میلیون دلار افزایش پیدا کرده و اپل را به بزرگ‌ترین حامی مالی (RED) تبدیل کرده است. اپل به مدت 13 سال با این مؤسسه همکاری داشته؛ به این معنی که تقریبا از بدو تأسیس (RED) در سال 2006 با آن‌ها همکاری می‌کرده است.

طبق گفته‌ی اپل:

به مدت 13 سال، حامیان مشارکت ما با (RED) بیش از 220 میلیون دلار پول برای برنامه‌های HIV/AIDS جمع‌آوری کرده‌اند. هر خرید از RED ما را به پایان ایدز نزدیک‌تر می‌کند. به این مبارزه بپیوندید.

کوک اضافه می‌کند که از سال 2004 تاکنون مرگ‌ومیر ناشی از ایدز به کم‌تر از نصف کاهش‌ یافته و این نشانگر آثار کارهایی است که (RED) در سراسر جهان انجام داده است.

(RED) سازمانی است که از قدرت مردم برای مبارزه با ایدز استفاده می‌کند. (RED) طی همکاری با بزرگ‌ترین برندهای جهان، آگاهی را افزایش می‌دهد و برای صندوق جهانی پول تهیه می‌کند. 100 درصد  این مبلغ به برنامه‌های HIV/AIDS در جنوب صحرای آفریقا اختصاص داده می‌شود.

کمک مالی اپل برای مبارزه با ایدز

اپل در روز جهانی ایدز به چند طریق اقدام به حمایت می‌کند؛ مثلا لوگوی فروشگاه‌های اپل در سراسر جهان را قرمز می‌کند. علاوه بر این، برای هر خرید اپل پی که در اپل استورهای سایت و اپلیکیشن اپل استور انجام شود، به (RED) یک دلار اهدا خواهد کرد.

منبع 9to5mac

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده