قوانین و مقررات
درباره همدیگه

فروش بالا مهم‌ترین دغدغه هر کسب‌ و‌کاری است و لازمه آن داشتن مشتریانی است که علاوه برتکرار خرید از محصولات ما، آن را به دیگران نیز پیشنهاد کنند. همدیگه قادر به تشخیص علایق، نیاز‌ها و عادات مشتریان در بازه‌های زمانی مختلف و ریز تراکنش‌های هر مشتری می‌باشد. همدیگه؛ بستری مطمئن برای ایجاد و تکمیل بانک اطلاعاتی، تحلیل این اطلاعات و استفاده مناسب از آن در راستای پیش‌برد اهداف هر کسب و کار است.

پشتیبانی

برای تماس با کارشناسان بخش پشتیبانی باشگاه مشتریان همدیگه می‌توانید یکی از روش‌های زیر را به کار گیرید:

تماس از طریق شماره‌ تلفن 45397 -021

ارسال ایمیل برای بخش پشتیبانی فنی به آدرس support@hamdige.com

تماس با ما

آدرس: تهران، مفتح شمالی، مرزبان نامه، پلاک 27، واحد 5

تلفن 45397 -021

ایمیل: info [ at ] hamdige.com

خسارت 1080 میلیارد تومانی اپراتورها در زمان قطعی اینترنت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد طبق گزارش سازمان تنظیم مقررات، خسارات واردشده به اپراتورها در زمان قطعی اینترنت 1080 میلیارد تومان اعلام بوده است.

در پی قطعی یک‌هفته‌ای اینترنت از شنبه شب 25 آبان، برخی شرکت‌ها و اصناف گزارشی از خسارات مالی خود را منتشر کرده‌اند که در این مدت متحمل شده‌اند. محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در‌همین‌زمینه اعلام کرد طبق گزارش سازمان تنظیم مقررات، خسارت واردشده به اپراتورها در زمان قطعی اینترنت 1080 میلیارد تومان برآورد شده است که بیشترین سهم آن متعلق به ایرانسل است. در تماس همدیگه با اپراتورهای ایرانسل و همراه اول، مشخص شد این مبلغ برآوردی کلی از تمامی اپراتورهای همراه است و گزارش دقیق‌تر آن مبنی‌بر سهم هر اپراتور از خسارت اعلام‌شده هنوز منتشر نشده است.

آذری‌جهرمی همچنین اعلام کرد مدیرعامل شرکت ملی پست از کاهش درآمد 40 درصدی روزانه‌ی این شرکت خبر داده و این آمار به‌معنای آسیب‌دیدن بخش عمده‌ای از کسب‌وکارهای کوچک است. وی گفت:

بخش اعظم خسارات مربوط به کسب‌وکارها است که سازمان فناوری اطلاعات جلسات متعددی با اتاق بازرگانی، نظام صنفی رایانه‌ای و اتحادیه‌ی کسب‌وکارهای نوپا داشته است و در حال جمع‌بندی خسارات آن‌ها است که به‌محض تکمیل اعلام می‌کنیم.

منبع ایسنا

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده